Series
Ratings
16
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0- The Get DownRated ★ 3.0
TrigunRated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
UnorthodoxRated ★ 4.0
Knightfall Season 2Rated ★ 3.0
Knightfall Season 1Rated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
The PacificRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Greatest Events of WWII in ColourRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 5.0