Series
Ratings
13
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 2.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0