Titles you rated
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
RansomRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 2.5
Parallel LifeRated ★ 3.5
Happiness for SaleRated ★ 3.0
Police AcademyRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 3.0
Bayside Shakedown 2Rated ★ 4.0
Welcome Back, Mr. McDonaldRated ★ 4.0
SopyonjeRated ★ 3.5
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 4.0
The Blue LagoonRated ★ 3.0
Star Wars: The Clone WarsRated ★ 4.0
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 3.5
La Femme NikitaRated ★ 4.0
R2B: Return to BaseRated ★ 2.5
The WarriorRated ★ 3.5
Horror StoriesRated ★ 3.5
SignsRated ★ 4.0