Titles you rated
InsurgentRated ★ 0.5
Fast & FuriousRated ★ 3.0
True GritRated ★ 1.5
Straight Outta ComptonRated ★ 4.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.5
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 5.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 1.5
FrankenweenieRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 2.5
Cars 2Rated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 0.5
Lilo & StitchRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 3.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 4.0
The Princess and the FrogRated ★ 4.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.0
The Lego MovieRated ★ 1.5