Movies
Ratings
19
The MatrixRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 3.0
InfernoRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 5.0
SplitRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
John WickRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 5.0