Titles you rated
Rick and Morty Season 8Rated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 5.0
Squid Game: The Challenge Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
더 인플루언서Rated ★ 2.0
The Boys Season 4Rated ★ 4.5
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 5.0- JellabiesRated ★ 5.0
Invincible Season 2Rated ★ 4.5
Invincible Season 1Rated ★ 4.5
The BoysRated ★ 5.0