Titles you rated
Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 3.5
Fallout Season 2Rated ★ 3.0
Reacher Season 3Rated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
Vinland Saga Season 2Rated ★ 4.0
Vinland SagaRated ★ 3.5
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.5- The FrogRated ★ 3.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
ReacherRated ★ 3.0
Fallout Season 1Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 1.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0