Movies
Ratings
113
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
The Floor PlanRated ★ 2.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The ConversationRated ★ 4.0- The Confidence Man JP: HeroRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 4.0
RushRated ★ 3.5
No Time to DieRated ★ 3.5
Baragaki: Unbroken SamuraiRated ★ 2.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5- The Fable: The Killer Who Doesn't KillRated ★ 3.0
Tokyo RevengersRated ★ 2.5
Belle: The Dragon and the Freckled PrincessRated ★ 4.0
Kubo and the Two StringsRated ★ 2.5
Poupelle of Chimney TownRated ★ 2.5
What a Wonderful Family!Rated ★ 3.0
Hit Me Anyone One More TimeRated ★ 3.0