Titles you rated
- The Queen's ClassroomRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 5.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 3.0
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0