Titles you rated
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 5.0
Wonder ManRated ★ 4.5
Marvel's The PunisherRated ★ 3.5
Andor Season 1Rated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
The WitcherRated ★ 3.0
Moon KnightRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 5.0
The Book of Boba FettRated ★ 3.5
Marvel's The DefendersRated ★ 2.5