Titles you rated
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Cable GirlsRated ★ 5.0
Cable GirlsRated ★ 5.0
Cable GirlsRated ★ 5.0
Cable GirlsRated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Live Up To Your NameRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5- Dating Agency: CyranoRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 2.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5