Series
Ratings
18
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
Chief KimRated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 5.0
Incarnation of MoneyRated ★ 5.0
H.I.TRated ★ 3.0
Gokusen Season 2Rated ★ 5.0- Gokusen Season 3Rated ★ 5.0
- GokusenRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
IRISRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5