Movies
Ratings
15
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
SecretRated ★ 2.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
TwilightRated ★ 1.5
WALL-ERated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The PhoneRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0