Movies
Ratings
30
AlfieRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
OkjaRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.5
The InternRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
HitchRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0