Series
Ratings
55
HouseRated ★ 3.0
Mischievous KissRated ★ 3.0
Into the White NightRated ★ 3.0
American Horror StoryRated ★ 3.0- SkinsRated ★ 3.0
- SkinsRated ★ 3.0
LuciferRated ★ 3.0- SkinsRated ★ 2.5
- SkinsRated ★ 3.5
The Carrie DiariesRated ★ 3.0- SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 4.0
Bloody MondayRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 3.0