Series
Ratings
98- 백종원의 레미제라블Rated ★ 2.0
Pingu Season 1Rated ★ 4.0- TarotRated ★ 2.5
EXO's SHOWTIMERated ★ 3.0- Kwak Jun-bin's World Taxi Restaurant Season 3Rated ★ 3.0
- Kwak Jun-bin's World Taxi Restaurant Season 2Rated ★ 3.0
Kwak Jun-bin's World Taxi RestaurantRated ★ 3.0
Domestic GirlfriendRated ★ 3.0- Kaguya-sama: Love Is War ~The Stairway to Adulthood~Rated ★ 3.0
- Kaguya-sama: Love Is War? OVARated ★ 3.0
- Kamisama Kiss OADRated ★ 4.5
Kamisama Kiss 2Rated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.0
Sing AgainRated ★ 3.0
HyeMiLeeYeChaePaRated ★ 1.0
A Clean SweepRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 1.0
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 3.0- Oshi no Ko Season 3Rated ★ 3.5