Series
Ratings
113
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 4.5
Taxi Driver Season 3Rated ★ 3.5
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 1.0
Derry GirlsRated ★ 5.0
Taxi Driver 2Rated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 3.5
Disenchantment Season 5Rated ★ 5.0
CassandraRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
Hot Girls Wanted: Turned OnRated ★ 1.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0