Titles you rated
GoblinRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5- The Queen's ClassroomRated ★ 1.5
Slam DunkRated ★ 2.0
Game of ThronesRated ★ 4.5- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
Dragon Ball ZRated ★ 2.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5