Series
Ratings
192
Flower of EvilRated ★ 4.5- Ms. Undercover BossRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 4.0
Dream ProductionsRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Lovestruck in the CityRated ★ 3.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.0- 콩콩팡팡Rated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
NEW OLD BOYRated ★ 3.5- 광복 80주년 KBS 대기획 - 조용필, 이 순간을 영원히Rated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
TempestRated ★ 3.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 3.5- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 3.0
- 무쇠소녀단Rated ★ 3.5
- Earth Arcade Season 3Rated ★ 4.0
Hyper KnifeRated ★ 3.0