Titles you rated
Two Lights : ReluminoRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
SoulRated ★ 5.0
1917Rated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 3.0
Maggie's PlanRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 2.5
FlippedRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
BlockersRated ★ 3.5
Gran TorinoRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 5.0
Porco RossoRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
The Darjeeling LimitedRated ★ 4.0
Paris, je t'aimeRated ★ 2.5
New York, I Love YouRated ★ 0.5
AnnihilationRated ★ 2.5
Up for LoveRated ★ 1.0