Titles you rated
Incomplete LifeRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
DarkRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 5.0- Marco PoloRated ★ 5.0
OsmosisRated ★ 5.0
Altered CarbonRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
Queen of the SouthRated ★ 5.0
Queen of the SouthRated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
EntourageRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5