Titles you rated
Dead SetRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 4.5
SupernaturalRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 4.5
Generation KillRated ★ 5.0- DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.5
원피스 1기Rated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0