Series
Ratings
69
GiantRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Dragon Ball ZRated ★ 3.0
Dragon Ball ZRated ★ 3.5
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
원피스 20기: 조편Rated ★ 3.0- 원피스 19기Rated ★ 3.0
- 원피스 18기Rated ★ 3.0
- 원피스 17기Rated ★ 3.0
원피스 16기Rated ★ 2.5- 원피스 15기 : 마린포드 PART2Rated ★ 3.5
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 4.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 3.5
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 3.5