Titles you rated
The Time MachineRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
LooperRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
RedRated ★ 5.0
SaltRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
DisturbiaRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0