Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.5
VenomRated ★ 2.0
Predator: Killer of KillersRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Event HorizonRated ★ 3.5
Ultraman: RisingRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
Five Nights at Freddy'sRated ★ 2.0
Five Nights at Freddy's 2Rated ★ 2.5
TuskRated ★ 0.5
The Human Centipede 2 (Full Sequence)Rated ★ 0.5
The Human Centipede First SequenceRated ★ 0.5
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
PreyRated ★ 3.5
The PredatorRated ★ 1.0