Series
Ratings
81- Transformers VictoryRated ★ 3.5
- Transformers:Super-God MasterforceRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
CassandraRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 5.0
The Amazing Digital CircusRated ★ 4.0
Try: A Miracle in UsRated ★ 3.0
Metal CardbotRated ★ 4.5
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
Alien: EarthRated ★ 2.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0- Transformers AnimatedRated ★ 4.0
The AcolyteRated ★ 3.0
The Book of Boba FettRated ★ 2.5
Ahsoka Season 1Rated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 4.5
The Mandalorian Season 3Rated ★ 3.5