Movies
Ratings
221
PredestinationRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 2.0
HarmonyRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 2.5
The Princess and the MatchmakerRated ★ 2.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 2.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 2.0
PompeiiRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 2.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 2.5
Romance of Their OwnRated ★ 2.5