Series
Ratings
67
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
BigRated ★ 0.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
The Princess's ManRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0- Gokusen SpecialRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 2.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 5.0