Series
Ratings
58- 천하제빵Rated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.5
Friends Season 10Rated ★ 5.0- EXchange Season 4Rated ★ 2.5
Emily in Paris Season 5Rated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
- CasheroRated ★ 1.5
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5- Physical: AsiaRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
The Red SleeveRated ★ 3.5- 태풍상사Rated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 2.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0