Titles you rated
CompanionRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
The KillerRated ★ 3.0
Land of HappinessRated ★ 2.5
The French DispatchRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 2.5
Fallen LeavesRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
TenetRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.0
Asteroid CityRated ★ 3.5