Series
Ratings
14
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 1.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5