Movies
Ratings
182
The HostRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 2.5
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
The HangoverRated ★ 2.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 2.0
Night at the MuseumRated ★ 2.5
Men in BlackRated ★ 3.0
TangledRated ★ 2.5
HancockRated ★ 2.0
The Hunger GamesRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5