Series
Ratings
48
Baby ReindeerRated ★ 3.0
Shin AtashinchiRated ★ 5.0
A Clean SweepRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0
Life on MarsRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 5.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Violet EvergardenRated ★ 5.0
Bungo Stray DogsRated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 5.0- Tokyo Revengers: Tenjiku-henRated ★ 5.0
Tokyo RevengersRated ★ 5.0