Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 3.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
- Unknown SeoulRated ★ 4.0
The Art of NegotiationRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5- Good PartnerRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5- JeongnyeonRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0- 신들린 연애Rated ★ 3.5
- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
FlexxCopRated ★ 3.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
Marry My HusbandRated ★ 3.5
Welcome to SamdalriRated ★ 3.0
Adventure by Accident Season 2Rated ★ 4.0
Adventure by Accident Season 1Rated ★ 4.0