Titles you rated
Steel Rain2: SummitRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
Gangnam BluesRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 4.0
MasterRated ★ 4.5
Bloody TieRated ★ 4.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 3.0
V.I.P.Rated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
MissingRated ★ 1.0
A Perfect GetawayRated ★ 4.5
PrisonersRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 4.0
ChloeRated ★ 3.5
Wild ThingsRated ★ 4.0