Titles you rated
Memories of the AlhambraRated ★ 1.5
The King: Eternal MonarchRated ★ 1.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.5
School 2017Rated ★ 1.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
Love AlarmRated ★ 2.5
Thirty-NineRated ★ 2.0
Love StoryRated ★ 4.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
One Dollar LawyerRated ★ 2.0
Narco-SaintsRated ★ 2.5
Crash Course in RomanceRated ★ 1.5
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Hidden LoveRated ★ 3.5