Series
Ratings
58
Demon SlayerRated ★ 4.5
Beastars Season 1Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Narcos: MexicoRated ★ 3.5
Narcos: MexicoRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0