Movies
Ratings
95
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
Corpse BrideRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 2.5
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 4.5
CubeRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.0