Movies
Ratings
131
Inside MenRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The WolverineRated ★ 4.5
The PrestigeRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Going by the BookRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
JumperRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 4.5
Non-StopRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Step Up All InRated ★ 4.0