Titles you rated
Innocent WitnessRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
CocoRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.5
The Great BattleRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 2.5
The VillainessRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 2.5