Titles you rated
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0- PilotRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.5
SpeedRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The Case for ChristRated ★ 1.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Stop Making SenseRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 4.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.0
Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant MayhemRated ★ 3.5
A Brighter Summer DayRated ★ 5.0