Movies
Ratings
68- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 5.0
PossessionRated ★ 4.0
The OrphanageRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 5.0
EpitaphRated ★ 4.0
Saga of Tanya the Evil the MovieRated ★ 5.0
Evil Dead RiseRated ★ 5.0
Ghost Killers vs. Bloody MaryRated ★ 3.0
Night FliersRated ★ 3.5
As Above, So BelowRated ★ 3.5
Fantastic PlanetRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 5.0
The SinRated ★ 3.0
The WitchRated ★ 4.0
Color Out of SpaceRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
MonsterRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5