Titles you rated
GleeRated ★ 3.0
GleeRated ★ 3.0
GleeRated ★ 3.0
GleeRated ★ 3.5
La PalmaRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
- Damn Good CompanyRated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0- 탐정들의 영업비밀Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- The L WordRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Carol & the End of the WorldRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 1.0