Movies
Ratings
70
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
Ex MachinaRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 3.0
ShopliftersRated ★ 4.5
The Age of AdalineRated ★ 3.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 2.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Maggie's PlanRated ★ 3.0
The Peanuts MovieRated ★ 2.5
Ghost WorldRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.0
VivariumRated ★ 3.0