Movies
Ratings
111
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
The Lego Batman MovieRated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.5
RobotsRated ★ 1.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
MegamindRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.5
EnchantedRated ★ 4.5
God's Not DeadRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 2.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The Princess and the FrogRated ★ 5.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 2.5