Series
Ratings
130
Cowboy BebopRated ★ 5.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.5
EBS Space SympathyRated ★ 4.5
Nekomonogatari (Kuro)Rated ★ 2.5
NisemonogatariRated ★ 3.0
BakemonogatariRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Back Street Girls: Goku DollsRated ★ 3.5
BEASTARS FINAL SEASONRated ★ 3.5
Beastars Season 2Rated ★ 3.5
Beastars Season 1Rated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5