Titles you rated
MaidRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Alien: EarthRated ★ 3.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0