Titles you rated
Take This WaltzRated ★ 5.0
Taxi DriverRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 4.5
Take ShelterRated ★ 4.5
Eastern PromisesRated ★ 4.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.5
The RecruitRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
Bleak NightRated ★ 4.5
The RaidRated ★ 3.0
Crows Zero IIRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 3.0
Red Cliff Part IIRated ★ 2.5
Red CliffRated ★ 2.5
Seven Years-Journalism without JournalistRated ★ 3.5
Spy NationRated ★ 4.0