Series
Ratings
63
Arcane Season 1Rated ★ 5.0- My Little MonsterRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
NavilleraRated ★ 5.0
StartupRated ★ 2.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 2.5
The HeirsRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 2.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
Chrono CrusadeRated ★ 4.0
Search: WWWRated ★ 4.5
Matrimonial ChaosRated ★ 2.0
MistyRated ★ 4.5
KakeguruiRated ★ 3.5- プライドRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
BodyguardRated ★ 5.0