Titles you rated
Black MirrorRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.0- How to Sell Drugs Online (Fast) Season 4Rated ★ 3.0
The Bear Season 3Rated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Kaiji: Against All RulesRated ★ 2.5
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 2.5
The Bear Season 2Rated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 1.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 2.0
Alice in BorderlandRated ★ 2.0
The Summer I Turned Pretty Season 2Rated ★ 2.0
The Summer I Turned Pretty Season 1Rated ★ 2.5
Lovely RunnerRated ★ 3.5
BiohackersRated ★ 2.0
BiohackersRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Young Royals Season 3Rated ★ 4.5